Stahování z Instagram snadno!

vložte URL adresu videa nebo písničky

;
Jak stahovat z Instagram?

Stáhování videí či hudby do počítače z Instagramu pomocí služby Savido je velice jednoduché.

  1. Stačí si na některé z podporovaných stránek zkopírovat adresu.
  2. Tuto adresu následně vložit do vrchního formuláře a kliknout na "Stáhnout".
  3. V následujícím kroku si pouze vyberete odpovídající kvalitu, kterou chcete.
  4. Požadovaný soubor se již stahuje do vašeho počítače.
Pokud by vám ani po přečtení tohoto textu nebylo jasné, jak s naší službou pracovat, tak jsme si pro vás připravili videonávod:

Přehrát video tutoriál
O Instagram

Instagram je aplikace pro iOS, Android a Windows Phone, která umožňuje uživatelům jednoduše vytvářet a sdílet fotografie či videa. Aplikace se objevila v říjnu roku 2010 v obchodě App Store společnosti Apple. V témže roce 2012 také oznámil Mark Zuckerbeg plán na akvizici Instagramu za přibližnou částku 1 miliardy dolarů. Hlavní odlišností je zde použití efektivních filtrů, které je možné snadno aplikovat a vytvořit tak působivou fotografii během několika okamžiků. Na základě této funkce se stal Instagram velmi úspěšnou aplikací. Aplikaci je možné taktéž propojit a zachycené okamžiky sdílet na dalších sociálních sítích jako je Facebook, Twitter nebo například Flickr.

Video by foodie.munchies

Instagram

💓 SHOW DC สวรรค์ของนักกินที่แท้ทรู 💗 ✍🏻 ฮายยย สายกินมาทางนี้ แบมมีโปรดีดีมาบอกค้าบ SHOW DC ช่วงนี้เค้าจัดแคมเปญ "Have a Food Day" เมื่อ สะสมใบเสร็จรวมมูลค่า 500 บาทขึ้นไป จากร้านอาหารและเครื่องดื่มภายในศูนย์การค้าโชว์ ดีซี ลุ้นรับคูปองสิทธิประโยชน์สุดพิเศษ (คูปองส่วนลดค่าอาหารและเครืองดื่มมูลค่า 100 บาท / คูปองฟรีเมนูพิเศษจากร้านอาหารที่ร่วมรายการ / บัตรเงินสดอาหารและเครื่องดื่ม มูลค่า 500 บาท) หู้ยยยเกร๋มั่กๆ แจกกันขนาดนี้ ก็ต้องกินวนไปแบบไม่รู้จบน่ะสิ 😝 ไม่ต้องกลัวว่าจะเบื่อน้า เพราะที่ SHOW DC มีร้านอาหารให้เลือกเยอะมากกกก บางร้านก็มีสาขาแค่ที่นี่ที่เดียวเลยนะ ใครอยากสัมผัสประสบการณ์ความอร่อยใหม่ๆต้อง SHOW DC เท่านั้น!!! ✨ Like & Share รับทันทีคูปองส่วนลดค่าอาหาร และเครื่องดื่ม มูลค่า 100.- (30 ท่านแรก/วัน) ตั้งแต่วันนี้ – 30 เมษายนนี้ 📸 Post & Check-in รูปอาหารและเครื่องดื่มใน SHOW DC พร้อมติดแฮชแทค #HaveaFoodDayatSHOWDC รูปไหนโดนใจ รับไปเลย บัตรเงินสดมูลค่า 500.- จำนวน 20 รางวัล . ⌚️ วันนี้ - 16 พ.ค.นี้ เท่านั้น 🍴 Share yours #foodie_munchies #SHOWDC #BANGKOK #HaveaFoodDayatSHOWDC

Poslední stažení před 2 hodinami