🔓 Zobrazit pornografický obsah

Responsive image

Stahování z Ted snadno!

vložte URL adresu videa nebo písničky

Nebyl vložen odkaz! Pro stažení musíte vložit adresu videa nebo můžete listovat již staženými videi

Ted


TED talks jsou přednášky z konference TED (Technology, Entertainment, Design). Jedná se o každoroční konferenci pořádanou v několika městech po celém světě. Byla založena v roce 1984 Richardem Saulem Wurmanem a Harrym Marksem. Od roku 1990 se tato konference pořádá bez přestávky každoročně. Heslem TED tolks je "ideas worth spreading (myšlenky, které stojíz za rozšíření)". Na tyto přednášky jsou pozváni lidé z různých oblastí vědy, techniky umění, designu, politiky, vzdělání, kultury, byznysu, globálních otázek a zábavy. Mezi významné řečníky lze zařadit Billa Gatese, Elona Muska, Billa Clintona nebo Ala Gorea. Konference TED hostuje více než 1400 TED talks, které je možné zdarma prohlížet online. Od roku 2009 je také možné získat lidenci a uspořádat lokální konferenci jejíž základní název je TEDx doplněno o místo konání, jako je například TEDxPrague nebo TEDxBrno. K dubnu roku 2009 shlédlo více než 15 milionů lidí přes 100 milionů záznamů TED Talks (k většině záznamů jsou k dispozici i české titulky).

Nápověda - Jak stahovat z Ted


Nevíte si rady? Stáhnout video či hudbu z TED.com do počítače pomocí služby Savido je velice jednoduché.

  1. Stačí si na některé z podporovaných stránek zkopírovat adresu.
  2. Tuto adresu následně vložit do vrchního formuláře a kliknout na "Stáhnout".
  3. V následujícím kroku si pouze vyberete odpovídající kvalitu, kterou chcete.
  4. Požadovaný soubor se již stahuje do vašeho počítače.
Pokud by vám ani po přečtení tohoto textu nebylo jasné, jak s naší službou pracovat, tak jsme si pro vás v levé části připravili videonávod.

Vyzkoušejte si stahování například na následujícím videu The history of our world in 18 minutes nebo některé z níže uvedených videí.

Poslední stažená videa z Ted:

Nejvíce stahovaná videa z Ted za 24 hodin: