🔓 Zobrazit pornografický obsah

Responsive image

Stahování z Stream snadno!

vložte URL adresu videa nebo písničky

Nebyl vložen odkaz! Pro stažení musíte vložit adresu videa nebo můžete listovat již staženými videi

Stream


Stream.cz je českou jedničkou v oblasti streamování videa. Stream.cz byl založen v roce 2006 společností Global Inspiration jako platforma pro původní profesionální obsah, uživatelský obsah a hudební videoklipy. Stream.cz produkuje i vlastní obsah, který v minulosti doplňovaly také převzaté televizní pořady převážně s TV Prima a Óčko TV. V roce 2014 spustila internetová televize Stream.cz vlastní ediční činnost. Prvním z původních pořadů, který se dočkal vlastní série předmětů, bylo Jídlo, s.r.o., mezi nabízenými produkty se objevily například zdravá lahev a zdravý box s ilustracemi „Udatného Romana“ (komiksová verze Romana Vaňka, která se objevovala na začátku a na konci každého dílu, znázorňovala jeho boj proti „šmakuládám“ a „éčkům“).Mezi úspěšné produkty se zařadil také Motivační diář k pořadu Restart života profesionální koučky Lenky Černé, který byl pro velký zájem třikrát dotištěn. V anketě Mobilní aplikace roku 2015 získala aplikace Stream.cz druhé místo v kategorii Média.

Nápověda - Jak stahovat z Stream


Nevíte si rady? Stáhnout video či hudbu ze Stream.cz do počítače pomocí služby Savido je velice jednoduché.

  1. Stačí si na některé z podporovaných stránek zkopírovat adresu.
  2. Tuto adresu následně vložit do vrchního formuláře a kliknout na "Stáhnout".
  3. V následujícím kroku si pouze vyberete odpovídající kvalitu, kterou chcete.
  4. Požadovaný soubor se již stahuje do vašeho počítače.
Pokud by vám ani po přečtení tohoto textu nebylo jasné, jak s naší službou pracovat, tak jsme si pro vás v levé části připravili videonávod.

Vyzkoušejte si stahování například na následujícím videu Ničení povoleno: Malá Beretta nebo některé z níže uvedených videí.