🔓 Zobrazit pornografický obsah

Responsive image

Stahování z Youtube snadno!

vložte URL adresu videa nebo písničky

Nebyl vložen odkaz! Pro stažení musíte vložit adresu videa nebo můžete listovat již staženými videi

Youtube


Youtube je jeden z největších serverů pro sdílení video souborů. Tento server byl založen v roce 2005 zaměstnanci firmy PayPal a následně v roce 2006 zakoupen společností Google za 1,65 miliardy dolarů (tehdy přibližně 37 miliard Kč). Zpočátku Youtube sloužilo pro publikování převážně domácích videí, postupem času ale přibyly hudební videoklipy nebo filmy. V současné době nelze opominout ani nový fenomén, youtubery. Jedná se o mladé tvůrce tematických videí, kteří budují komunitu svých fanoušků skrze svůj profil na Youtube. Jejich fanoušci mohou odebírat nová videa, komentovat apod. Okolo youtuberů vzniká rozsáhlá komunita a je možné, že se z nich do budoucna stanou klasické mainstreamové celebrity. Pro příklad lze uvést několik českých youtuberů - tvtwixx, teri blitzen, FattyPillowTV, nebo například zahraniční Olga Kay. Celkově lze říci, že Youtube je již v dnešní době nepostradatelná služba, která měla např. v roce 2015 dvě miliardy přístupů denně, a za každou minutu nahrají uživatelé 300 hodin nových videí.Youtube je druhou nejnavštěvovanější službou světa. Pro zajímavost lze uvést, že v současné době je video, s největším počtem shlédnutí, "Gangnam style" od jihokorejského rappera PSY (má přes 2,4 miliardy shlédnutí).

Nápověda - Jak stahovat z Youtube


Nevíte si rady? Stáhování videí či hudby do počítače z Youtube pomocí služby Savido je velice jednoduché.

  1. Stačí si na některé z podporovaných stránek zkopírovat adresu.
  2. Tuto adresu následně vložit do vrchního formuláře a kliknout na "Stáhnout".
  3. V následujícím kroku si pouze vyberete odpovídající kvalitu, kterou chcete.
  4. Požadovaný soubor se již stahuje do vašeho počítače.
Pokud by vám ani po přečtení tohoto textu nebylo jasné, jak s naší službou pracovat, tak jsme si pro vás v levé části připravili videonávod.

Vyzkoušejte si, jak na stahování z YouTube například na následujícím videu PSY - GANGNAM STYLE nebo některé z níže uvedených videí.