Stahování z Vimeo snadno!

vložte URL adresu videa nebo písničky

Jak stahovat z Vimeo?

Stáhování videí či hudby do počítače z Vimeo pomocí služby Savido je velice jednoduché.

  1. Stačí si na některé z podporovaných stránek zkopírovat adresu.
  2. Tuto adresu následně vložit do vrchního formuláře a kliknout na "Stáhnout".
  3. V následujícím kroku si pouze vyberete odpovídající kvalitu, kterou chcete.
  4. Požadovaný soubor se již stahuje do vašeho počítače.
Pokud by vám ani po přečtení tohoto textu nebylo jasné, jak s naší službou pracovat, tak jsme si pro vás připravili videonávod:

Přehrát video tutoriál
O Vimeo

Vimeo je webovová služba, která umožňuje sdílení autovizuální tvorby. Ačkoli by se mohlo zdát, že je konkurentem Youtube, její charekter je velmi dlišný. Vimeo je zaměřeno na uměleckou komunitu oproti masovému zájmu Yutube. Vimeo je tedy určeno převážně filmovým nadšencům nebo experimentátorům, kteří mohou zdarma sdílet svojí tvorbu s ostatními uživateli. Stejně jako u Yutube je možné získávat zpětnou vazbu od ostatních uživatelů prostřednictvím komentářů. Vimeo bylo založeno filmovými nadšenci Jakobem Lodwickem a Zachem Kleinem v roce 2004. V současnoti je vlastnníkem Vimea IAC/InterActiveCorp.

Lana - 167 cm | 5' 6" - H Cup

vimeo

Find out more about this Love Doll now: https://bit.ly/Lana_J_Cup Not everyone out there is lucky enough to have the company of a blonde bombshell who can mesmerize you in a fraction of second. My appearance has left men drooling all over the place wherever I go and I just love it when all eyes are on me! But I am not that easy to get, mind it guys. I have so many guys stalking me all the time, asking me out for a date or to have a drink with them but I want someone with more intensity. I want a man who put all my wishes on his priority list, give me the attention I crave for. For all my lover out there, my name is Lana, a sex doll made up of TPE with a body that can make you think about having me in your bed all the time. Be it my bosom or my bottom, I get stared every time I step out of my house and it turns me on in an indescribable manner. I want you to come and sit by my side in my bedroom, help me get rid of this raunchy dress that is covering my smooth skin and let your actions do the talking, the things you have on your mind. I know you like it dirty, but so do I! LANA'S MEASUREMENTS Height: 5ft8 | 167cm Weight: 90lbs Material: Solid TPE Bust: 38.5 in. Waist: 24 in. Hip: 37.5 in. Vagina Depth: 6.7 in. | 17cm Anal Depth: 6.7 in. | 17cm Oral Depth: 5.1 in. | 13cm Vagina Diameter: 1.5cm Anal Diameter: 1.5cm Check out our entire collection of luxury sex dolls: https://bit.ly/all-sdg-dolls Dolls on Sale - http://bit.ly/doll-Sale Follow Sex Doll Genie on Twitter: twitter.com/sexdollgenie Check out cool doll unpacking videos & real doll owners enjoying with their dolls - sexdollgenie.com/pages/reviews

Poslední stažení před 2 hodinami